Kapela - Celbos

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapela

 
Hudba, šansony, láska, radost, dobrá nálada. Jedním slovem je to život, co oslavují a o čem zpívají CelBos… Život po francouzsku, říkáte si? Ano, také. Ale nejen to. Samozřejmě při prvním poslechu to voní po levandulí, po dobrém víně, na rtech citíte chuť soli z mořského vzduchu. Ale nechte své oči zavřené o trochu déle a už se vidíte, jak sedíte někde v beskydském lese a ochutnáváte skleničku slivovice.
 
O tom všem je hudba CelBos: opravdová trikolórní hudba, ať už jsou tři barvy jakkoliv rozložené na státní vlajce.  
Céline Bossu
Spojená s rodným Lyonem srdcem, tělem i duší, je to hlas skupiny. Je také textařkou kapely CelBos, protože kluci sice ve francouzštině zpívají, ale zatím ještě v jazyce Moliera netvoří… Ale kdo ví?
Milan Kratochvíl
Mnohem více než jen výborný bubeník, je to skutečná osobnost. Ačkoli to možná nebude znít příliš poeticky, Milda je GPS skupiny. Zatímco je proces vzniku nové písničky pouze v počátcích, on ji už slyší, procítí, zkratka ví, kam má melodie směřovat, aby našla správný cíl. A jestliže v písních naší skupiny cítíte vůni a chuť slivovice, není pochyb, odkud přichází.
Ondřej Růčka
Basista, klavírista a mimořádný vokalista. Podle jeho vlastních slov “opravdový Valach” skupiny. Muž tisíce tváří. Čím více se odkryje, tím více zbývá k objevení. Nepochybně jeden z mála, kdo dokázal odhalit rockovou stránku Edith Piaf…
Roman Vavřík
Klavírista, akordeonista. Mlčenlivý a naslouchající, zato v hudebním projevu všeříkající. Svými prsty dokáže z hmoty tónů vytvořit pevný základ i zdobné ornamenty nečekaných hudebních děl.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky